Τεχνικός Ηλεκτρονικών Υπολογιστών (IT) 213 views

Job Overview

Προσόντα:

Καλές γνώσεις σε Hardware, Λειτουργικά συστήματα, δίκτυα, κλπ.

Απαραίτητο να έχει δίπλωμα οδήγησης

Άριστη γνώση Ελληνικής γλώσσας. Καλή γνώση Αγγλικής

Καθήκοντα:

Επιδιόρθωση Η/Υ εντός και εκτός καταστήματος

Διάγνωση και επιδιόρθωση προβλημάτων δικτύων

Συντήρηση Server πελατών

Τα ωράρια εργασίας είναι τα παρακάτω:

38 ώρες εβδομαδιαίως

Δευτέρα, Τρίτη, Πέμπτη, Παρασκευή (09:00-13:00 & 15:00-18:00) / Τετάρτη (09:00-14:00) / Σάββατο (09:00-14:00)

Εναλλακτικό ωράριο: Δευτέρα, Τρίτη, Πέμπτη, Παρασκευή (09:00-16:00) / Τετάρτη (09:00-14:00) / Σάββατο (09:00-14:00)

(Μπορεί να επιλεγεί οποιοδήποτε από τα δύο ωράρια εργασίας)

Ετήσιες Άδειες: 24  ημέρες

Μισθός αναλόγως προσόντων και εμπειρίας.

Αποστολή βιογραφικών: info@mpventus.com

Τηλέφωνο για πληροφορίες: +357-99484570

H MP Ventus Computers ltd βρίσκεται μεταξύ Παραλιμνίου και Δερύνειας. Ιδρύθηκε το 2000 και διαθέτει κατάστημα Η/Υ λιανικής ενώ ταυτόχρονα προσφέρει υπηρεσίες ΙΤ, σε εταιρικούς πελάτες.

www.mpventus.com