Salesperson for Beauty Salons New 100 views

Η Pomico LTD (εταιρία καλλυντικών) , στο πλαίσιο ανάπτυξης της, αναζητά τον/την κατάλληλο/η, Σύμβουλο Πωλήσεων

Sales Person (PO 030/13)

Αναφέροντας στην Διεύθυνση Πωλήσεων, θα αναλάβει ενεργά καθήκοντα:

  • Ανάπτυξης υποψηφίου πελατολογίου με στοχευμένα ραντεβού
  • Ανάπτυξη ενεργού πελατολογίου- Cross selling

Απαραίτητα προσόντα:

Πελατοκεντρική λογική και ικανότητες διαχείρισης πελατών τουλάχιστον 3 έτη εμπειρία

  • Άρτια διαχειριστική ικανότητα
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3  έτη σε πωλήσεις
  • καλή γνώση Αγγλικών
  • Πολύ καλή γνώση Η/Υ
  • Θα θεωρηθεί προτέρημα η γνώση σε καλλυντικά
  • Διαμονή στην επαρχία Λεμεσού ή Λάρνακας

Παροχές:

  • Άρτια προϊοντική εκπαίδευση
  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών
  • Εταιρικό αυτοκίνητο

Για την εκδήλωση ενδιαφέροντος, οι ενδιαφερόμενοι θα αποστείλουν βιογραφικό

άμεσα στη Διεύθυνση Ανθρωπίνου Δυναμικού της  Pomico Ltd μέσω email στο christodoulosd@outlook.com σημειώνοντας τον κωδικό της θέσης.