Marketing Research Executive 86 views

Job Overview

Γενικές Πληροφορίες

Η MPD Κύπρου  είναι ο αποκλειστικός διανομέας της Rolls Royce Power Systems για  πετρελαιοκινητήρες  MTU και Detroit Diesel στην Μάλτα-Ελλάδα- Κύπρο – Λιβύη . Η εταιρεία εδρεύει στην Λεμεσό. Λόγω της συνεχούς ανάπτυξης της, η εταιρία επεκτείνει τη δυναμική της ομάδα και αναζητά επιπλέον προσωπικό.

Αρμοδιότητες

  • Γενική υποστήριξη σε συντήρησης κινητήρων
  • Γενική υποστήριξη επί των διαδικασιών του συνεργείου
  • Διαγνωστικός έλεγχο κινητήρων και εύρεση βλαβών
  • Πραγματοποίηση επισκευών όπου κι αν είναι εγκατεστημένοι οι κινητήρες
  • Μετακινησεις εντός Κύπρου για βλάβες και συντηρήσεις κινητήρων
  • Συμμετοχή σε ομάδες επισκευής

Απαραίτητα Προσόντα

  • Τεχνικό Δίπλωμα ή ανώτερο επίπεδο εκπαίδευσης
  • Τεχνικές Γνώσεις σε κινητήρες Diesel Marine ή σε Γεννήτριες
  • 3-5 χρόνια Προϋπηρεσία σε μηχανές ΜΤU, Detroit Diesel, CAT, Volvo Penta, MAN, MerCruiser, Yanmar, Cummins και αντίστοιχους κινητήρες
  • Γνώση Αγγλικών

Δεξιότητες

  • Ικανότητες Οργάνωσης
  • Σύνταξη τεχνικής έκθεσης
  • Επαγγελματισμός, τυπικότητα, μεθοδικότητα.
  • Ομαδικότητα

Παροχές

  • Σταθερό και ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Ανταγωνιστικό Μισθό
  • Συνεχής Εκπαίδευση σε Κυπρο και Εξωτερικό
  • Ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης

Πληροφορίες:

Αν πιστεύετε ότι το προφίλ σας θα μπορούσε να ταιριάζει, κάντε αίτηση τώρα!

Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να επικοινωνήσετε με την Αμαντα Νταρμανιν στο Τηλ: +356 21330964/82  Κινητό: +356 99363080  Email : hr@melitamarinegroup.net η στο γραφείο μας στην Λεμεσό Τηλ: +35725399191

Μετά τον έλεγχο όλων των βιογραφικών που θα λάβουμε, οι υποψήφιοι που πληρούν τις προϋποθέσεις θα κληθούν για συνέντευξη. Όλες οι αιτήσεις διεκπεραιώνονται με εμπιστευτικότητα.