Digital – Social Media Brand Executive 86 views

Job Overview

Ο Δημοσιογραφικός Οργανισμός Ο Φιλελεύθερος με ηγετική θέση στον τομέα των εντύπων, ραδιοφώνων και ηλεκτρονικών μέσων, ζητά να προσλάβει για πλήρη ή μερική απασχόληση,  τα ακόλουθα για την στελέχωση του Εμπορικού Τμήματος και το Τμήμα Μάρκετινγκ:

Digital – Social Media brand executive

Καθήκοντα

  • Διαχείριση και προώθηση των ηλεκτρονικών μέσων και μέσων κοινωνικής δικτύωσης που θα ανατεθούν
  • Συνδρομή και ενεργή συνεισφορά στην δημιουργία δημιουργικών στρατηγικών ανάπτυξης του μέσου που διαχειρίζεται

Απαιτούμενα Προσόντα Υποψηφίων

  • Απόφοιτοι κολλεγίου ή πανεπιστημίου
  • Άριστη γνώση ηλεκτρονικών υπολογιστών  (MS Office).
  • Άριστη γνώση της Ελληνικής και καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας.
  • Προηγούμενη εργασιακή εμπειρία θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.
  • Οργανωτικές ικανότητες, ευχάριστη προσωπικότητα και άνεση στην επικοινωνία.

Προσφέρονται

  • Σταθερός Μηνιαίος Μισθός και Bonus επίτευξης στόχων
  • Εκπαίδευση (τόσο σε πρώτο επίπεδο όσο και on-the-job)
  • Ευκαιρίες και προοπτικές σε ένα δυναμικά αναπτυσσόμενο περιβάλλον
  • Σύγχρονο και φιλικό περιβάλλον εργασίας

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να αποστείλουν τα βιογραφικά τους στην ηλεκτρονική διεύθυνση: hr@phileleftheros.com

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν απόλυτα εμπιστευτικού χειρισμού.

Θα κληθούν μόνο όσοι ενδιαφερόμενοι πληρούν τα απαραίτητα προσόντα της θέσης.