Υπεύθυνο/η Τμήματος Συντηρήσεως – Chief Maintenance 299 views

Job Overview

Το Ξενοδοχείο Asterias στην Αγία Νάπα, αναζητά να προσλάβει

Υπεύθυνο/η Τμήματος Συντηρήσεως (Chief Maintenance)

Προσόντα:

  • Προηγούμενη εμπειρία τουλάχιστον 2 χρόνων σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχειακή μονάδα 4 ή 5 αστέρων.
  • Πτυχίο  Ηλεκτρολόγου Μηχανικού / Μηχανολόγου Μηχανικού
  • Υποχρεωτική η γνώση της Ελληνικής και της Αγγλικής Γλώσσας
  • Ικανότητα διαχείρισης πολλαπλών εργασιών.

Καθήκοντα:

  • Υπεύθυνος/η για της ηλεκτρολογικές και μηχανολογικές εγκαταστάσεις του ξενοδοχείου και τις λειτουργίες συντήρησής τους.
  • Συντονίζει και παρακολουθεί την συντήρηση και προληπτική συντήρηση των έργων.
  • Υπεύθυνος/η για την επίλυση έκτακτων προβλημάτων και ζημιών (δωμάτια πελατών / προσωπικού, χώρων εστίασης, πισίνες, κοινόχρηστους χώρους, κτλ.).
  • Υπεύθυνος για τον συντονισμό, τη διαχείρηση και τον καταμερισμό εργασιών της ομάδας συντηρήσεως.
  • Υποστηρίζει προγράμματα συντήρησης των τμημάτων.

Η θέση αφορά ολόχρονη εργοδότηση σε 6ήμερη βάση.

Θα προσφερθούν μισθός και οφέλη ανάλογα με τα προσόντα του κάθε υποψηφίου.

Για περισσότερες πληροφορίες, παρακαλούμε, επικοινωνήστε μαζί μας στο

+357 23 201000.

Asterias Beach Hotel,

Nissi Avenue 115,

Ayia Napa, 5340,

Cyprus.