Accounts Department Officer New 116 views

Αναζητάμε να προσλάβουμε ένα άτομο με κίνητρα και αξιόπιστο για τη θέση του Υπάλληλου Λογιστηρίου που θα είναι υπεύθυνο για ορισμένες εργασίες.

Καθήκοντα

  • Καταχώρηση λογιστικών εγγραφών.
  • Συμφιλίωση τραπεζικών λογαριασμών.
  • Έλεγχος πιστωτών και ετοιμασία πληρωμών.
  • Διαχείριση petty cash.
  • Καταχώρηση εισπράξεων.
  • Παρακολούθηση και έλεγχος αποστολών και εισπράξεων μέσω ταχυμεταφορών.
  • Συμφιλίωση χρεωστών.
  • Καταχώρηση / αρχειοθέτηση εγγράφων και τήρηση αρχείων.
  • Εκτέλεση γενικών γραφειακών καθηκόντων που δυνατόν να ανατίθενται.

Απαιτούμενα προσόντα

  • Κάτοχος L.C.C.Ι  Intermediate ή Higher
  • Καλή γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής Γλώσσας.
  • Γνώση λογιστικών προγραμμάτων σε PC και Microsoft Excel, Word, Outlook
  • Ακεραιότητα χαρακτήρα
  • Άνεση επικοινωνίας και διαπροσωπικών σχέσεων