Υπεύθυνος/η αγορών και Αποθήκης – Inventory Manager 294 views

Η εταιρεία S.K. Euromarket ltd που εξειδικεύεται στο σχεδιασμό και κατασκευή συστημάτων και εξοπλισμού στην επεξεργασίας νερού και αποβλήτων ζητά να προσλάβει άτομο για να αναλάβει την διαχείριση αγορών υλικών και αποθήκης της εταιρείας.

Προσόντα και Καθήκοντα:

  • Απόφοιτος(η) Λυκείου ή Τεχνικής Σχολής
  • Παραγγελίες – Αγορά Υλικών
  • Υπεύθυνος αποθήκης – Χρεώσεις Υλικών σε έργα μέσω του λογισμικού προγράμματος
  • Εισαγωγές παραγγελιών από προμηθευτές του εξωτερικού

Τεχνική κατάρτιση, γνώση στο χειρισμό forklift, εξοικείωση στην αναγνώριση σωληνώσεων, εξαρτημάτων και εξοπλισμού θα θεωρηθούν επιπρόσθετα προσόντα.

Ωφελήματα:

Προσφέρεται 13ος μισθός και Ταμείο Προνοίας. To πακέτο απολαβών θα καθοριστεί ανάλογα με τα προσόντα. To πακέτο απολαβών θα καθοριστεί ανάλογα με τα προσόντα.

Προηγούμενη εμπειρία δεν είναι απαραίτητη καθώς θα προγραμματιστεί εκπαίδευση.

Τα γραφεία και το εργοστάσιο και αποθήκες της εταιρείας βρίσκονται στην βιομηχανική περιοχή Αγ. Συλά – Ύψωνα.

Για επικοινωνία παρακαλούμε να αποστείλετε Βιογραφικά στην ηλεκτρονική διεύθυνση: info@euromarket-cy.com