ΠΩΛΗΤΕΣ/ΤΡΙΕΣ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΩΝ 115 views

Η Εταιρεία G.A.I. Papanicolaou Blinds, ειδικεύεται στο τομέα της εσωτερικής και εξωτερικής σκίασης.  Με εμπείρα πέραν των 40 χρόνων και προσήλωση στον στόχο για την καλύτερη εξυπηρέτηση των πελατών με σεβασμό στο περιβάλλον,  ζητά να προσλάβει δυναμικά άτομα με ενθουσιασμό που ψάχνουν για ευκαιρία δημιουργία καριέρας σε ένα συνεχώς εξελισσόμενο τομέα.

ΠΩΛΗΤΕΣ/ΤΡΙΕΣ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΩΝ

Απαιτούμενα Προσόντα/Ικανότητες

  • Απολυτήριο Μέσης Εκπαίδευσης ή Τριτοβάμθιας Εκπαίδευσσης
  • Πολύ καλή Γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής Γλώσσας
  • Πολύ καλή γνώση Η/Υ λογισμικού, Office (Excel, Outlook email)
  • Προγραμματισμός, Οργάνωση, Διαχείριση Χρόνου
  • Ομαδικότητα / Επικοινωνία
  • Προηγούμενη πείρα στις πωλήσεις θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν

Καθήκοντα/Ευθύνες

  • Τηλεφωνική και προσωπική εξυπηρέτιση των πελατών
  • Προγραμματισμός Ραντεβού μεταξύ των πελατών και των εξωτερικών πωλητών
  • Προετοιμασία προσφορών και ολοκλήρωση της πώλησης
  • Προώθηση ολοκληρωμένων παραγγελιών στην παραγωγή
  • Αρχειοθέτηση και συνεχεί παρακολούθηση των εκκρεμοτήτων
  • Υποστήριξη των πελατών πριν και μετά την πώληση

Απολαβές

  • Αναλόγως προσόντων
  • 13ος μισθός

Παρακαλούμε στείλτε βιογραφικό          Email:   chryso@papanicolaoublinds.com

Fax:        22 489 499