Πωλητής / Πωλήτρια σε σημεία λιανικής 111 views

Job Overview

Η CYPRUS PROMO TEAM αναζητά πωλητές για να εργαστούν σε σημεία λιανικής, για λογαριασμό μεγάλης πολυεθνικής εταιρείας καπνικών.

Περιγραφή θέσης:

  • Πώληση και προώθηση προϊόντος
  • Ενημέρωση καταναλωτή

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Ικανότητα αποτελεσματικής επικοινωνίας, δυναμισμός, αντίληψη και πωλησιακές ικανότητες
  • Ευελιξία, υπευθυνότητα, ευγένεια και στόχευση στο αποτέλεσμα
  • Εμπειρία στις πωλήσεις θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν

Προσφέρουμε:

  • Μόνιμη απασχόληση ή ημιαπασχόληση
  • Ελκυστικό σταθερό μηνιαίο μισθό
  • 13ο μισθός
  • Bonus βάση απόδοσης
  • Ασφαλιστική κάλυψη (Κοινωνικές Ασφαλίσεις)
  • Κάλυψη εξόδων μετακίνησης
  • Συνεχή εκπαίδευση και ανάπτυξη

Δυνατότητα Απασχόλησης:

  1. Full Time Απασχόληση :
  • 5 ημέρες/εβδομάδα – 4 Καθημερινές & 1 Σάββατο* (συνολικά 2 Σάββατα τον μήνα*)
  • 5ωρη απασχόληση
  • Σταθερό πακέτο αποδοχών
  1. Part Time Απασχόληση :
  • 3 ημέρες/εβδομάδα – Minimum διαθεσιμότητα
  • Ωράριο πρωινό ή απογευματινό
  • Πακέτο αποδοχών βάση ημερομίσθιων

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους στο info@cypruspromoteam.com.