Λειτουργός Πωλήσεων Καταστήματος Φωτιστικών (Λευκωσία) PGS-HR019 362 views

Η PGS Electrical Supplies Ltd ζητά άμεσα Λειτουργό Πωλήσεων για το Κατάστημα Φωτιστικών στη Λευκωσία.

Προφίλ Υποψηφίου

  • Απόφοιτος/η Δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης. Απόφοιτος Τριτοβάθμιας εκπαίδευσης θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.
  • Απαραίτητη εμπειρία στον τομέα της λιανικής και/ή χονδρικής πώλησης
  • Επικοινωνιακές και οργανωτικές ικανότητες
  • Δυναμική και ευχάριστη προσωπικότητα
  • Υπευθυνότητα, μεθοδικότητα, ομαδικότητα, συνέπεια και επαγγελματισμός

Άλλα Προσόντα

  • Άριστη χρήση της Ελληνικής γλώσσας και πολύ καλή χρήση της Αγγλικής γλώσσας
  • Πολύ καλή γνώση Ηλεκτρονικού Υπολογιστή, κυρίως των προγραμμάτων Ms Office
  • Κάτοχος άδειας οδήγησης

Βασικά Καθήκοντα

  • Συντονισμός εργασιών και σωστή λειτουργία του καταστήματος
  • Ανάπτυξη και διαχείριση πελατολογίου
  • Ποιοτική και άρτια εξυπηρέτηση πελατών

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Ελκυστικό πακέτο αποδοχών (αναλόγως προσόντων)
  • 13ος μισθός, Ταμείο προνοίας και σχέδιο ιατροφαρμακευτικής περίθαλψης
  • Άριστες συνθήκες εργασίας σε σύγχρονο επαγγελματικό περιβάλλον
  • Συνεχή εκπαίδευση και επαγγελματική κατάρτιση

Οι αιτήσεις εργοδότησης να υποβάλλονται ηλεκτρονικά, αποστέλλοντας βιογραφικό σημείωμα με τον κωδικό της θέσης PGS-HR0019 στη διεύθυνση careers@pgs.com.cy ή να συμπληρώνετε την ηλεκτρονική αίτηση εργασίας στην ιστοσελίδα της εταιρείας https://pgs.com.cy/careers/.

Οποιοσδήποτε άλλος τρόπος υποβολής αίτησης π.χ. τηλέφωνο, φαξ δεν θα γίνεται αποδεκτός.

 Διευκρινήσεις

Θα τηρηθεί πλήρης εμπιστευτικότητα προσωπικών δεδομένων. Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση των βιογραφικών, η διεύθυνση της εταιρείας θα επικοινωνήσει με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση για προσωπική συνέντευξη.