Λειτουργός Εξυπηρέτησης Πελατών – CNP CYPRIALIFE – Λευκωσία, Κύπρος 273 views

Job Overview

Η Εταιρεία:

Η CNP CYPRIALIFE, πρωταγωνιστεί στους ασφαλιστικούς κλάδους Ζωής, Ατυχημάτων και Υγείας στην Κύπρο, είναι μέλος του διεθνούς ασφαλιστικού κολοσσού CNP ASSURANCES και στα πλαίσια υλοποίησης του στρατηγικού της σχεδιασμού, σκοπεύει να ενισχύσει την ήδη ισχυρή ομάδα του ανθρώπινου δυναμικού της.

Η Εταιρεία επιθυμεί να εργοδοτήσει νέα δυναμικά και φιλόδοξα άτομα στα Τμήματα Εξυπηρέτησης Πελατών.

Καθήκοντα και Ευθύνες:

  • Σωστή και έγκαιρη εξυπηρέτηση πελατών της Εταιρείας μέσω διαφόρων καναλιών επικοινωνίας
  • Υπεράσπιση χαρτοφυλακίου Εταιρείας
  • Υποστήριξη Δικτύου Πωλήσεων
  • Συμμετοχή σε έργα για τεχνολογική αναβάθμιση της Εταιρείας

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Απολυτήριο Σχολής Μέσης Παιδείας με βαθμό 17/20 και άνω ή ισότιμο βαθμό σχολών ιδιωτικής εκπαίδευσης.
  • Πανεπιστημιακό Δίπλωμα
  • Εξαίρετη γνώση και χρήση της ελληνικής και αγγλικής γλώσσας, τόσο στην προφορική όσο και στη γραπτή επικοινωνία
  • Εξαίρετη γνώση Η/Υ και διαδικτυακών εφαρμογών (word/ excel etc.)
  • Πολύ καλές επικοινωνιακές και οργανωτικές δεξιότητες
  • Ευελιξία και διάθεση να αναπτύσσεται συνεχώς ώστε να προωθεί αποτελεσματικά τα προϊόντα της εταιρείας
  • Παροχή άριστης εξυπηρέτησης πελατών.

Άλλοι ακαδημαϊκοί/ επαγγελματικοί τίτλοι ή εμπειρία που σχετίζεται με τον ασφαλιστικό κλάδο θα θεωρηθούν ως πλεονέκτημα.

Τοποθεσία: Στα γραφεία της εταιρείας στη Λευκωσία, Κύπρος.

Απολαβές και Ωφελήματα:

Οι απολαβές θα είναι αναλόγως προσόντων και εμπειρίας και θα περιλαμβάνει ένα ελκυστικό πακέτο μισθού και παροχών καθώς και ευκαιρίες για επαγγελματική ανέλιξη σε ένα σταθερό και γεμάτο προκλήσεις εργασιακό περιβάλλον.

ΓΙΑ ΥΠΟΒΟΛΗ ΑΙΤΗΣΗΣ, ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ

Προθεσμία υποβολής αίτησης μέχρι τις 30/11/2022.

Θα γίνει επιλογή των αιτήσεων και οι επικρατέστεροι υποψήφιοι θα κληθούν σε προσωπική συνέντευξη.

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν  εμπιστευτικού χειρισμού.