Καμαριέρες (Αγροτουριστική Μονάδα, Λόφου) 224 views

Job Overview

Ζητούνται Καμαριέρες για μόνιμη εργασία σε Αγροτουριστικό κατάλυμα στην Λόφου.

Η Αγροτουριστική Μονάδα ”Απόκρυφο” που βρίσκεται στο χωριό Λόφου στην Επαρχία Λεμεσού, ζητά να προσλάβει Kαμαριέρα για μόνιμη απασχόληση.

Το κατάλυμα έχει 13 δωμάτια, ένα μικρό εστιατόριο και κοινόχρηστους χώρους υγιεινής & σπά και αυλές. Στην ίδια θέση εργάζεται ακόμη ένα άτομο.

Καθήκοντα:

  • Καθάρισμα και τακτοποίηση/προετοιμασία δωματίων και στρώσιμο κρεβατιών / λινών πρίν την άφιξη πελατών.
  • Καθάρισμα και στρώσιμο χώρου εστίασης εσωτερικά και σκούπισμα αυλής.
  • Εξαήμερη εργασία (ημέρα ρεπό Δευτ., Τριτ, Τετ, ή Πέμπτη).

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Καλή γνώση της Ελληνικής Γλώσσας
  • Γνώση της Αγγλικής γλώσσας θα θεωρηθεί πλεονέκτημα.
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση.
Παροχές:
  • Ανάλογος διαμερισμός φιλοδωρήματος πελατών.
  • Διατροφή & στολή.
  • Άδειες 4 εβδομάδες τον χρόνο.
  • Κοινονικές Ασφαλίσεις
  • Γενικό Συστημα Ασφάλισης Υγείας (ΓΕΣΥ)
Στοιχεία Επικοινωνίας:

Εmail: info@apokryfo.com

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να στείλουν Βιογραφικό στο πιο πάνω Email ή να επικοινωνήσουν στο τηλέφωνο 99452632 για περισσότερες πληροφορίες.