Καθαριστές / Καθαρίστριες – Λεμεσός 171 views

Το «Μέλαθρο Αγωνιστών της ΕΟΚΑ»,  ζητά να προσλάβει άμεσα Καθαρίστρια / Καθαριστή για πλήρη απασχόληση

Καθήκοντα:

  • Εφαρμόζει τις διεργασίες καθαριότητας των εγκαταστάσεων και του εξοπλισμού των Νοσηλευτικών Θαλάμων, σύμφωνα με τις προβλεπόμενες οδηγίες
  • Υλοποιεί όλες τις έκτακτες εργασίες καθαριότητας που έχουν ανατεθεί από την υπεύθυνη υπηρεσίας καθαριότητας εντός της ημέρας
  • Καθαριότητα και απολύμανση εσωτερικών και εξωτερικών χώρων του Κέντρου

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Κάτοχος απολυτήριου Λυκείου
  • Καλή γνώση της Ελληνικής Γλώσσας.
  • Ευχάριστη προσωπικότητα και ομαδικό πνεύμα.
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση θα θεωρηθεί πλεονέκτημα

Απολαβές και ωφελήματα:

  • Ανταγωνιστικό  πακέτο αποδοχών και ωφελημάτων, αναλόγως πείρας και προσόντων.
  • 13ος Μισθός
  • Ετήσια άδεια
  • Ταμείο Προνοίας
  • 38 ώρες εργασίας
  • Υπερωρίες επι πληρωμή
  • Άλλα συναφή ωφελήματα
  • Άριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Προοπτικές Μισθολογικής Ανέλιξης
  • Δυνατότητες επαγγελματικής ανέλιξης
  • Οργανωμένο και σύγχρονο περιβάλλον εργασίας

Όλες οι αιτήσεις θα πρέπει να αποστέλλονται ηλεκτρονικά με πλήρες βιογραφικό σημείωμα στο email hr@melathroneoka.com.cy ή  σε κλειστό φάκελο στην ταχυδρομική διεύθυνση: Μέλαθρον Αγωνιστών της ΕΟΚΑ, Τ.Θ. 57155, 3313 Λεμεσός, Κύπρος.

Για περισσότερες πληροφορίες παρακαλώ επικοινωνήστε στο τηλέφωνο +357 25872263.