Θέση: Πωλητές/ Σύμβουλοι Ομορφιάς 270 views

Job Overview

Τα κέντρα ιατρικής αισθητικής MEDI JEUNESSE τα πλέον γνωστά και έγκριτα σε Ελλάδα
και Κύπρο με πάνω από 30 χρόνια πορείας, πρωταγωνιστές στο χώρο της Κοσμητικής
Ιατρικής με Πάθος και Σεβασμό απέναντι σε Μέλη και Συνεργάτες, είναι συνεχώς σε
αναζήτηση νέων αξιόλογων ατόμων.

Θέση: Πωλητές/ Σύμβουλοι Ομορφιάς

Καθήκοντα: Προώθηση των προϊόντων και θεραπειών της Εταιρείας – Ορθή και ευγενική
εξυπηρέτηση μελών – Συμβάλλει ενεργά στη γενικότερη εύρυθμη λειτουργία του κέντρου
Προσόντα: Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες – Καλή γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής
Γλώσσας
Θα θεωρηθούν επιπλέον προσόντα: Προϋπηρεσία σε πωλήσεις στον τομέα των
καλλυντικών προϊόντων και αισθητικής ή Πτυχίο στις επιστήμες της Φυσικής Αγωγής ή
Γνώση της Ρωσικής γλώσσας

Πλεονεκτήματα εργασίας: Πλήρης απασχόληση – Ικανοποιητικός μισθός βάσει
προσόντων – Μπόνους αποτελεσματικότητας και επίτευξης στόχων – Παροχή εκτεταμένης
εκπαίδευσης

Οι ενδιαφερόμενοι θα πρέπει να στείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στο
managerlimassol@medijeunesse.com ή στο nicosia@medijeunesse.com

Μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας στο 77775353 για οποιεσδήποτε περαιτέρω
διευκρινήσεις