Διανομέας / Βοηθός Εργαστηρίου New 183 views

Η εταιρεία διαφημιστικών δώρων Παναγιωτίδης και Υιοί ΛΤΔ ζητά να προσλάβει Διανομέα / Βοηθό Εργαστηρίου για ολική/μερική απασχόληση, με αρκετά καλούς όρους εργασίας.

Προσόντα Υποψηφίου

  • Ευχάριστος και οργανωτικός χαρακτήρας
  • Κάτοχος κανονικής άδειας οδηγού, χρήση μηχανημάτων hand lift και fork lift
  • Γνώση οδικού δικτύου Λευκωσία
  • Καλή γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Διαχείρηση και τήρηση ημερομηνιών παράδοσης
  • Διαχείρηση φορτίων εμπορευμάτων και οργάνωση παραλαβών

Ακριβή καθήκοντα/ευθύνες

  • Παραδόσεις και παραλαβές προιόντων και άλλες εργασίες με αυτοκίνητο της εταιρείας απο προμηθευτές και πελάτες
  • Παραλαβή, έλεγχος και ταξινόμηση φορτίων στο εργαστήριο εκτυπώσεων και επικοινωνία με υπεύθυνο παραγωγής
  • Διαχωρισμός και καταμέτρηση προϊόντων παραγγελιών
  • Πακετάρισμα και ξεπακετάρισμα προιόντων πριν και μετά την επεξεργασία τους
  • Έλεγχος ποιότητας επεξεργασίας
  • Απαιτούμενη πείρα

Ωράριο: Πενθήμερο 0800-1315 1400-1635

Αριθμός ωρών εργασίας: 39 Μέρες εργασίας: Δευτέρα έως Παρασκευή

Διεύθυνση τόπου εργασίας: Γλαύκου 22, Στρόβολος 2000 Λευκωσία

Συστάσεις Αναγκαίες.

Για πληροφορίες τηλ. 99518048. Αποστολή βιογραφικού στο email costas@panayiotides.com.